Copy

Atvērt interneta pārlūkprogrammā

JAUNUMI
Aviokompānija airBaltic atjauno lidojumus uz siltiem galamērķiem
Informējam, ka sākot ar 28. jūniju pieejami avioreisi uz Katāniju, 29. jūnijā atsāksies lidojumi uz Briseli, savukārt, jau no 30. jūnija ceļotājiem būs iespēja doties arī uz Atēnām. No 1. jūlija tiek atjaunota aviosatiksme ar Malagu, Spānijā un no 7. jūlija lidojumi paredzēti arī uz Barselonu. Tāpat, no 7. jūlija tiek atklāti lidojumi arī uz Parīzi.
Ēģipte atsāk uzņemt ceļotājus no 1. jūlija
Ceļotājus uzņems arī daudzu tūristu iecienītā Šarm el Šeiha, Dahaba un Hurgada.
Tūristiem, kas Ēģiptes kūrortos ieradīsies ar čārterlidojumiem, līdz oktobra beigām nebūs jāmaksā vīzu nodeva. Vairāk lasiet šeit.
15. jūnijā lidojumus no Rīgas lidostas atsākusi zemo izmaksu aviokompānija Wizz Air
Šobrīd no Rīgas ar Wizz Air iespējams doties uz Oslo (Norvēģija), Eindhovenu (Nīderlande) un Dortmundi (Vācija). Vairāk lasiet šeit.
Par aktuālajiem drošības noteikumiem Rīgas lidostā
Uzturoties lidostā, visiem ceļotājiem, izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam, obligāti jāvalkā medicīniskā maska. Ieeja lidostas terminālī ir atļauta tikai pasažieriem maskās, uzrādot iekāpšanas karti vai rezervācijas apstiprinājumu. Lidosta aicina rūpīgi ievērot prasību valkāt masku visā uzturēšanās laikā lidostā. Īpaši masku lietošana tiks kontrolēta vietās, kur ir apgrūtināti ievērot fizisko distanci. Ja pasažieris ir ieradies lidostā bez maskas, tās var iegādāties vairākās vietās gan pie ieejas, gan arī pašā terminālī.

Ceļotāji arī aicināti lidostā pastiprināti ievērot roku higiēnu un visur, kur tas ir iespējams, ievērot fizisko distancēšanos. 

Šo un citu informāciju sīkāk aicinām noskaidrot šeit.
Tallink jūlijā piedāvās tiešos reisus no Rīgas uz Sāremā un Olandi
Tallink jūlijā veiks divus īpašos kruīza ceļojumus no Rīgas uz jauniem galamērķiem – Olandi (agrāk zināmas kā Ālandu salas) un Sāremā, piedāvājot brīnišķīgas atpūtas iespējas. 
Reisi notiks jūlijā ar kuģi Romantika, kas ierasti kursē maršrutā Rīga-Stokholma. Šāda veida ceļojumi ļaus visiem atklāt sava reģiona skaistākās vietas un izbaudīt vasaras ceļojuma šarmu brīnišķīgajā Baltijas jūrā. Vairāk lasiet šeit.
Lieliskas idejas atpūtai ar bērniem Lietuvā
Daudz iedvesmojošu un aizraujošu atrakciju dažāda vecuma bērniem slēpjas pie mūsu kaimiņiem Lietuvā. Vairāk informācijas šeit.
Viļņā atver pludmali pilsētas centrā
Lietuvas galvaspilsēta Viļņa vienā no laukumiem pašā pilsētas centrā šonedēļ atvēra pludmali. No Viļņas līdz jūrai ir tālu, un jaunā pludmale ļaus vietējiem kaut mazliet izbaudīt kūrorta garšu. Vairāk informācijas šeit.

Baltic Travel Group
Elizabetes iela 31, Rīga, LV-1010
Tālr.: +371 67228428

info@btgroup.lv

Facebook
LinkedIn
Link
Website
Copyright © 2020 Baltic Travel Group, All rights reserved.

Vēlaties mainīt e-pastu saņemšas veidu?
Varat mainīt informāciju vai atrakstīties no jaunumu saņemšanas