Copy
Kui Sa ei näe allolevat uudiskirja korrektselt, kliki palun siia!

ISF Koolinoorte Orienteerumise MM 2019
VABATAHTLIKE infokiri

SUUR TÄNU hea spordivabatahtlik, kes Sa soovid ennast kirja panna ISF Koolinoorte Orienteerumise MM 2019 võistlusele vabathtlikuks ja ulatad oma abikäe selle kevade suursündmuse õnnestumiseks!

Eestis toimub 28. aprillist kuni 5. maini ISF Koolinoorte Orienteerumise MM 2019. Tänaseks on end Otepääl toimuvale võistlusele registreerinud ligi 800 noorsportlast 24-st riigist! Eduka võistluse läbiviimiseks vajame vähemalt 100 vabatahtliku abi! Nende tublide vabatahtlike leidmiseks on eesti Koolispordi Liit löönud käed Rahvusvahelise Spordivabatahtlike Liikumisega SCULT.

Vabatahtlike infokiri annabki täpsemat teavet sündmuse vabatahtlike rollidest ja korralduslikest teemadest.
Kui tunned, et soovid võistluse korralduses kaasa aidata, siis ära kõhkle, uuri töid lähemalt ja pane end kirja kuni 20. aprillini siin ⤵

REGISTREERIN VABATAHTLIKUKS

TULE VABATAHTLIKUKS järgmistes ametites:

#Atašee: Austria, Belgia, Belgia Flanders, Brasiilia, Hispaania, Hiina, Iisrael, Inglismaa, Itaalia, Leedu, Läti, Poola, Prantsusmaa, Rootsi, Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Šotimaa, Türgi, Ukraina, Uus-Meremaa, Venemaa, Eesti.
Võistkondade Atašee ametisse vajatakse 24 inimest, esinadma riike, kus on delegatsioonis kuni 50 inimest. Tegu on sportlaste esmase ja peamise infoallikaga kogu võistlusperioodi vältel. Küsimuste ja vastustega tegelemine ning delegatsiooni saatmine on Sinu igapäevane töö. Sa aitad oma riigi võistlejatel võistluskeskuses orienteeruda, valmistuda võistluseks, saada osa viimastest uudistest, olles vahelüli võistluste korraldaja ja saabuva riigi sportlaste vahel. Oled abivalmis ja rahulik, samas reageerid kiirelt ning leiad lahendusi. Sind aitavad kogenud orienteerumisvõistluste korraldajad. Soovitatav vähemalt inglise keele oskus, kasuks tuleb valitud riigi riigikeel. Ajagraafik ja kuupäevad täpsustamisel. Tööpäevad 28.04 - 05.05 võimalusel vali sama töö kõigiks päevadeks.

#Sekretariaat/akrediteerimine: See on esmane koht kuhu osalejad võistlusele saabudes suunduvad. Oodatud on rõõmsameelsed avatud suhtlejad, sest Sina lood esmase mulje ja kontakti võistleja ning korraldaja vahel. Kohapeal saad olla abiks registreerimise ja stardimaterjalide väljastamise juures, lisaks võtad vastu delegatsioone, kontrollid andmeid, sisestad infot ja annad infot. Sinu abi vajame juba mõned päevad enne võistluse toimumist - stardimaterjalide pakkimisel ja võistluskeskuse ettevalmistamisel. Tööpäevad 28.04 / 29.04 / 30.04 ja 01.05 / 03.05 / 04.05 / 05.05 võimalusel vali sama töö kõigiks päevadeks. 
#Meditsiiniabi vabatahtlik: abistab igakülgselt meedikuid võistluskeskuses. Kasuks tuleb huvi meditsiinivaldkonna vastu, sest oma ala professionaalid on kohapeal valmis oma tarkusi jagama. Vabatahtlikuna pead olema valmis kiiresti reageerima ning oskuslikult tegutsema ootamatutes olukordades. 
Eriti on oodatud arstid, õed, sanitarid, kiirabi töötajad ja nendel erialadel õppivaid üliõpilased. Tööpäevad 30.04 / 01.05 / 03.05 / 04.05 võimalusel vali sama töö kõigiks päevadeks.
#Meedia/avalikud suhted: Selles meeskonnas oled särasilmne ja innukas, ning toeks Koolinoorte Orienteerumise MM 2019 turundus- ja kommunikatsioonitegevustes (turundus sh. sotsiaalmeedia, facebook, instagram, noorte küsitlused ja kajastused, fotode, videoklippide tegemine jpm).
Tegevused algavad enne võistluspäeva. Tööpäevad 29.04 / 30.04 ja 01.05 / 02.05 Tartu kultuuripäev / 03.05 / 04.05 võimalusel vali sama töö kõigiks päevadeks.
#Stardiala/Finišiala: See on Sinu võimalus saada osa võistlejate ja pealtvaatajate unustamatust momendist, kui ligikaudu 800 osalejat võistlust alustavad ja lõpetavad.
Siin alas asuvad mitmed erinevad positsioonid: karantiini ala, pakihoid, joogipunkt, riiete pakkijad, asjade transportijad (viimase puhul vajalik juhilubade olemasolu). Tööpäevad 01.05 / 03.05 / 04.05 võimalusel vali sama töö kõigiks päevadeks.
#Ehitus -ja lammutus meeskond: Ehitusega algab ning lõpeb kogu võistlus. Ehitustiim vajab abikäsi juba mõned päevad enne võistluste algust ning ka võistluse järgselt, et ehitada või lammutada võistluskeskus Tehvani staadionil ja selle ümbruses. Meeskonna ülesandeks on paigaldada telgid, reklaam materjalid, lipud, aiad jm. vajalik. Tööpäevad 27.04 - 28.04 ja 04.05 - 05.05 võimalusel vali sama töö kõigiks päevadeks.
#Karantiin: on ala starti ootavatele võistlejatele, vältimaks informatsiooni levimist raja kohta. Karantiinialas on võistlejatel keelatud mistahes vahenditega, sh suuliselt, kirjalikult, tele või it- seadmetega info hankimine väljastpoolt. Karantiini sulgemise eel täidab vabatahtlik nimekirja võistlejates, kes on karantiini sisenenud ja kontrollib alas, et keegi reegleid ei rikuks. Stardiprotokolli alusel laseb võistlejad õigel ajal karantiinist välja. Tööpäevad 01.05 / 03.05 / 04.05 võimalusel vali sama töö kõigiks päevadeks.
#IT: Need inimesed on arvuti taga ning annavad võistlejatele teavet tulemuste kohta. Kui tunned end arvutimaailmas koduselt, siis ootame just sind appi tegutsema. Tööpäevad 01.05 / 03.05 / 04.05 võimalusel vali sama töö kõigiks päevadeks.
#Autojuht: See on inimene, kes sõidab väikebussiga Otepääl, abistab võistluskorraldusega seotud toimingutes, on vastutustundlik ja kättesaadav võistluspäevadel. Auto korraldajate poolt. Tööpäevad 28.04 - 05.05 võimalusel vali sama töö kõigiks päevadeks.
#Joogipunkt: Sina oled see, kes aitab osalejal end “laadida” ning jõuda edukalt finišisse. Sinu käest saab osaleja juua ning snäkke. Orienteerumisraja joogipunkt on ideaalne koht, kus nooremad huvilised saavad oma esimesed vabatahtliku panustamise kogemused. Tööpäevad 01.05 / 03.05 / 04.05 võimalusel vali sama töö kõigiks päevadeks.
#Pakihoid: Pikk võistluspäev tähendab sportlasele ka "poole elu“ kaasa võtmist. Pakkide hoiu- ja tagastusmeeskonnas usaldatakse Sinu pilgu alla hoiule osalejatele vajalikud asjad. 800 osaleja pakkide organiseerimine ja tagastus ootab Sinult kiiret reageerimist ning organiseerimist. Tööpäevad 01.05 / 03.05 / 04.05 võimalusel vali sama töö kõigiks päevadeks.

 

VABATAHTLIKELE PAKUTAKSE:

Andes oma panuse vabatahtlikuna, saad ennekõige vastutasuks meeldejäävaid elamusi ning rahvusvahelisi sõpru, lisaks:

  • Tööpäevadel toitlustus
  • Kõigile vabatahtlikele antakse vabatahtlike särk
  • Garanteeritakse transport Tartu-Otepää-Tartu
  • Koostööpartnerite kingitused ja pakkumised
  • Tiimiatašeedele majutus Otepääl
TULE VABATAHTLIKUKS
Vabatahtlike registreerimine on avatud ja oodatud on abilised üksinda, grupiga, kooliga, töökaaslastega, sõpruskonna- või spordiklubiga. Miks mitte kutsuda sõbrad kokku ja veeta selliselt üks mõnus kevadpäev looduses?! Kui soovid osaleda vabatahtlike tiimina ja teha sellest lahe meeskonnaüritus, siis kirjuta: estonia@scult.com

Võistlusprogramm:

29.04 Saabumine, akrediteerimine
30.04 Delegatsioonijuhtide koosolek -> avatseremoonia ->treening, model event
01.05 Tavaraja võistlus
02.05 Kultuuripäev Tartus -> rahvuste festival -> treenerite ja võistkonna esindjate koosolek
03.05 Lühiraja võistlus
04.05 Sõprusvõistlus -> autasustamine, võistluste pidulik lõpetamine Käärikul
05.05 Delegatsioonide lahkumine

Võistluste ametlik kodulehekülg https://www.isforienteering2019.ee/

Küsimused, ettepanekud, info:
e- mail:
estonia@scult.com / telefon +372 515 1842
Sinu panus spordivabatahtlikuna on hindamatu, AITÄH
Jaga uudiskirja sõbraga - seltsis on uutel võistlustel segasem!

Jooksvat infot teiste spordisündmuste kohta, kus vabatahtlikuna kaasa lüüa, leiad SCULT Estonia ja SCULT World Facebookist.
Korraldajad ja spordiklubid - infot koostöövõimaluste kohta SCULT'iga leiate siit või kirjutage meile oma koostöösoovist estonia@scult.com
SCULT Estonia
SCULT World
Insta
Web
Email
Copyright © 2017 SCULT. Kõik õigused kaitstud.
Saate selle kirja, sest olete liitunud SCULT uudiskirja listiga.

Soovid muuta, kuidas tulevikus need kirjad sinuni jõuavad?
Saad seda teha uuendades enda profiili seadeid or eemaldada ennast uudiskirja nimekirjast