Copy
Електронний бюлетень Академії української преси
15 - 28 серпня 2016 року
Переглянути бюлетень у браузері
МОЖЛИВОСТІ
АУП ЗАПРОШУЄ ЖУРНАЛІСТІВ НА ТРЕНІНГИ ЗІ СТАНДАРТІВ ЖУРНАЛІСТИКИ, СУДОВОЇ РЕФОРМИ, АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ
ТА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ У МАРІУПОЛІ
Протягом вересня 2016 року Академія української преси за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу проведе три дводенні тренінги зі стандартів журналістики, судової реформи, адміністративної реформи та децентралізації для журналістів. 
Перевага надається учасникам з Донецької, Запорізької та Дніпропетровської областей.
НАВЧАЛЬНИЙ КУРС ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ МЕДІА У БЕРЛІНІ
12-20 листопада у Берліні (Німеччина) відбудеться навчальний курс для працівників медіа. Реєстрація триває до 31 серпня. Не втрачайте шанс!

Читати далі (англійською)>>>

АУП ЗАПРОШУЄ ЖУРНАЛІСТІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ «ПАРИЗЬКА КЛІМАТИЧНА УГОДА ТА ЇЇ НАСЛІДКИ ДЛЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»

Працівники медіа, АУП спільно з Konrad Adenauer Stiftung Ukraine запрошує реєструватися на тренінг «Паризька кліматична угода та її наслідки для економіки України». 
Захід відбудеться у Миколаєві 8-9 вересня 2016 року.

Заявки на участь приймаються до 18:00 31 серпня.

Участь у тренінгах є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд не здійснюється.

ОГОЛОШЕНО РЕЄСТРАЦІЮ ДО УЧАСТІ У СЕМІНАРІ «ЦИФРОВА ЖУРНАЛІСТИКА І ДЕМОКРАТІЯ» У МІНСЬКУ (БІЛОРУСЬ)
З 5-го по 9-те жовтня 2016 року в Мінську (Білорусь) буде проведено п’ятиденний семінар на тему «Цифрова журналістика і демократія» для молодих журналістів з Білорусі, України, Росії, Молдови та Вірменії.
Робоча мова семінару - англійська. 
Заявки на участь приймаються до 9 вересня 2016 року.

Читати далі >>>
 
МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ
До 10 жовтня 2016 року триває прийом заявок на участь у Міжнародному молодіжному фестивалі соціальної реклами "Інший погляд". 
У конкурсній програмі можуть брати участь школярі, студенти вищих навчальних закладів будь-якого рівня акредитації та молодь віком до 30 років. Це можуть бути окремі особи і групи осіб (до трьох), представники молодіжних та дитячих громадських організацій.
Проект відкритий для конкурсантів із усіх регіонів.


Читати далі >>>
 
 
НОВИНИ

ПОСІБНИК АУП У СПИСКУ НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ, ЩО РЕКОМЕНДОВАНА МОН УКРАЇНИ

Посібник АУП "Медіаграмотність на уроках суспільних дисциплін" ввійшов до Переліку навчальної літератури, що має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році. 

Читати далі >>>

У СУМАХ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ ШКІЛЬНИХ МЕДІА

nFYq0wlOzJU17-19 серпня на базі СумДУ відбувся Фестиваль-семінар шкільних газет і сайтів у Сумах «TerraMedia», в якому взяли участь шкільні редакції з Сум, Роменського району, Борисполя та Мелітополя. Протягом трьох днів учасники відвідали різноманітні майстер-класи від провідних тренерів, журналістів та медіапедагогів Сум, Харкова та Києва, представили своє шкільне видання та взяли участь у складному, але цікавому творчому конкурсі.

Читати далі >>>
 

АКТУАЛЬНІ ТЕМИ ЩОДО ВИСВІТЛЕННЯ КОНФЛІКТІВ ПОРУШИЛИ НА ТРЕНІНГУ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ У ВІННИЦІ

Актуальні теми щодо висвітлення конфліктів порушили на тренінгу для журналістів у Вінниці25-26 серпня 2016 року відбувся тренінг “Світові стандарти журналістики у висвітленні конфліктів”. Учасниками заходу стали 20 журналістів з Вінницької та сусідніх областей. 
Протягом двох днів учасники тренінгу вчилися як відповідально висвітлювати конфлікти, в тому числі збройні, як перевіряти джерела інформації, обговорювали етичні та юридичні обмеження.

Читати далі >>>

 

РЕСУРСИ
МЕДІАСФЕРА ТА МЕДІАОСВІТА: СПЕЦИФІКА ВЗАЄМОДІЇ В СУЧАСНОМУ СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ
Пропонуємо вам ознайомитися зі збіркою, до якої увійшли наукові статті, представлені на ІІІ Міжнародній науково-методичній конференції «Медіасфера і медіаосвіта: специфіка взаємодії в сучасному соціокультурному просторі» (23-27 травня 2016 р.), організованій кафедрою соціально гуманітарних дисциплін установи освіти «Могильовський інститут Міністерства внутрішніх справ Республіки Білорусь».

Читати далі >>>

"ВІСНИК МРІЇ" № 55 (ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНКУРСУ "ПО ТОЙ БІК ЕКРАНУ") 
Вийшов друком та доступний в електронній формі журнал "Вісник Мрії" № 55. У ньому зібрані есеї та рецензії на документальні фільми з екологічною тематикою у рамках конкурсу "По той бік екрану". Оксана Волошенюк, менеджер медіаосвітніх програм ‪#АУП, одна з членів журі конкурсу. 

Читати далі >>>

МЕДІАОСВІТА У ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

Вийшов друком журнал «Заступник директора школи» №7 (видається за інформаційної підтримки Міністерство освіти і науки України), де вперше медіаосвіта стала темою спеціалізованого номеру. Ідея номеру виникла під час проведення Четвертої міжнародної науково-методичної конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи» (18 – 19 березня 2016 року, м. Київ), яку організувала #АУП за підтримки Програма "У-Медіа", Інтерньюз

Редакція журналу «Заступник директора школи» висловила подяку Академії української преси за сприяння у підготовці матеріалів та консультування.

Читати далі >>>


КОЛЕКЦІЯ СВІТОВОЇ КІНОХРОНІКИ
Онлайн-ресурси з унікальними історичними кадрами і документальними відеозаписами.
До недавнього часу кадри кінохроніки припадали пилом в архівах і були доступні тільки десятку-іншому фахівців з історії кіно.
Але в останні роки кінематографічні студії почали викладати матеріали кінохроніки в інтернет, де їх тепер може побачити кожен.

Читати далі >>>
ЦІКАВО ЗНАТИ
БАЛИ – У СЕКРЕТІ ТА КАНІКУЛИ БЕЗ ДОМАШКИ. ОПРИЛЮДНЕНО НОВІ ВИМОГИ ОЦІНЮВАННЯ УЧНІВ 1-4 КЛАСІВ
Нові вимоги до оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів мають застосовувати в школах вже з 1 вересня.
Про нові вимоги та методичні рекомендації до оновлених програм початкової школи повідомляє МОН.
Відтепер оцінювання  це конфіденційна інформація, яка стосується лише вчителя, дитини та її батьків. Навчальні досягнення учнів не мають озвучуватися на батьківських зборах чи вивішуватися публічно у вигляді різноманітних рейтингів.

Читати далі >>>
 
ЕТИКА ПРАВДИ, АБО ЯК ШКОЛІ СПІЛКУВАТИСЯ З МЕДІА
Подекуди для освітян висвітлення проблеми, наприклад щодо поганої їжі в шкільній їдальні, є більш болючим, ніж сам цей недолік. Як подолати хибну корпоративну "солідарність"? Поради колегам дає директор спеціалізованої школи №148 імені Івана Багряного в Києві Сергій Горбачов (Sergii Gorbachov)

Читати далі >>>


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
The Academy of Ukrainian Press · 37/41 Artema str. Office 720 · Kiev 04053 · Ukraine

Email Marketing Powered by MailChimp