Copy
Електронний бюлетень Академії української преси
3 - 17 жовтня 2016 року
Переглянути бюлетень у браузері
МОЖЛИВОСТІ
Європейські стандарти друкованої преси. Менеджмент та маркетинг газет
 
АУП запрошує журналістів до участі у семінарі “Європейські стандарти друкованої преси. Менеджмент та маркетинг газет”, що відбудеться у Дніпрі 10-11 листопада 2016 року. 
Анкету учасника можна заповнити до 30 жовтня.
Захід став можливим завдяки підтримці Konrad Adenauer Stiftung Ukraine

Дізнатися більше >>>
 

АУП запрошує журналістів на семінари з судової реформи у Запоріжжі та Дніпрі

У жовтні 2016 року Академія української преси за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу проведе два семінари для журналістів, що відбудуться у Запоріжжі та Дніпрі.

Участь у тренінгах є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд не здійснюється.

Дізнатися більше >>>
  

АУП запрошує журналістів на семінари зі стандартів журналістики, адміністративної реформи та децентралізації у Дніпрі, Черкасах та Одесі

 

АУП запрошує журналістів на семінари зі стандартів журналістики, адміністративної реформи та децентралізації у Дніпрі, Черкасах та ОдесіПротягом листопада 2016 року Академія української преси за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу проведе три дводенні тренінги для журналістів, що відбудуться у Дніпрі, Черкасах та Одесі. Мета тренінгів – підвищити якість журналістських матеріалів із висвітлення конфліктів, питань ВПО та адміністративної реформ.

Дізнатися більше >>>
 


Конкурс короткометражних фільмів для старшокласників «Кіно&школа»

Український католицький університет оголошує конкурс короткометражних фільмів для старшокласників «Кіно&школа». Тематика цьогорічного конкурсу «Як я будую Україну».
Подача робіт до 27 листопада 2016 р., фінал конкурсу 3 грудня 2016 року.

Дізнатися більше >>>

Набір на дистанційні курси «Медіаекспрес" і "Урок & медіа» - 2016

Тема медіаосвіти не перестає бути актуальною. Все більше і більше вчителів прагнуть розширити знання в цій галузі. Це третій набір слухачів на курси «Медіаекспрес" і "Урок & медіа», який триває з 10 по 16 жовтня 2016 року. Початок навчання на курсах - 17 жовтня 2016 року.
Курси призначені для вчителів шкіл, класних керівників, а також викладачів і студентів педагогічних ВНЗ. Тривалість навчання - близько 2 місяців. Навчання безкоштовне, дистанційне, не вимагає присутності в Інтернеті в певний час.

За умови успішного проходження курсу і виконання фінальної роботи учасники отримають сертифікат.
Для реєстрації пройдіть за посиланням: http://e-learning.civicportal.org/login/signup.php 
У разі виникнення питань пишіть на e-mail: mediakurs15@gmail.com 

Дізнатися більше >>> 
 


 

Відбір учасників шостої сесії стажування в рамках проекту «Хаб медіамобільності»

HMM_LogoФундація "Суспільність" та Internews Ukraine за сприяння Детектор медіа запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у 15-тиденному стажуванні в Києві в редакціях провідних медіа.

Дізнатися більше >>>


 

Триває прийом фільмів на фестиваль "Кіномедіа-2016" 
 
Стартував прийом фільмів на фестиваль «Кіномедіа-2016»До 13 листопада триває прийом заявок на фестиваль «Кіномедіа-2016».
Головною темою кінофестивалю цьогоріч є «Безпека життєдіяльності в соцмережах», тому окрім традиційних стрічок про медіа та їх роль у житті суспільства, на конкурс приймаються фільми про небезпеки та ризики, пов’язані з використанням соціальних мереж, а також способи захисту інформації в Інтернеті.
Про фестиваль: https://goo.gl/73cSk7
Також у Facebook є можливість приєднатися до спільноти, де організатори діляться анонсами про цікаві події в рамках Фестиваль "КІНОМЕДІА".
 
НОВИНИ

«Диплом журналіста – це контракт із суспільством про те, що воно довіряє вам себе інформувати» – Володимир Мостовий


«Диплом журналіста – це контракт із суспільством про те, що воно довіряє вам себе інформувати» – Володимир МостовийПротягом вересня більше ста журналістів та студентів взяли участь у серії тренінгів у Маріуполі з питань адміністративної та судової реформи, а також стандартів журналістики під час збройних конфліктів.

Дізнатися більше >>>
 


 

Журналістика – непатріотична професія: У Франківську відомі медійники навчають колег стандартів роботи

Журналістика – непатріотична професія: У Франківську відомі медійники навчають колег стандартів роботиЗ 1 вересня стартував проект “Українська журналістика в умовах гібридної війни”. В його рамках в Університеті права імені Короля Данила відбулась зустріч студентів та представників ЗМІ із редактором тижневика “Дзеркало тижня” Володимиром Мостовим, доктором філології Валерієм Івановим та польським журналістом із газети “Газета виборча” Пьотром Андрусечком.

Дізнатися більше >>>
 


 

Між журналістикою та пропагандою про стандарти професії

“Журналісти на війні – неупереджені спостерігачі, патріоти без зброї чи бійці?” – ці та інші питання обговорювали разом із регіональними журналістами експерти Академії української преси на семінарах «Стандарти журналістики у висвітленні конфліктів», які пройшли в Івано-Франківську (4-5 жовтня 2016 року) та Тернополі (7-8 жовтня 2016 року).
 Дізнатися більше >>>

 

РЕСУРСИ
Одеська кіностудія опублікувала всі свої фільми у вільному доступі
 
Знаменита Одеська кіностудія опублікувала всі свої фільми в інтернет. Подивитися їх можна на спеціально створеному каналі на відеохостингу YouTube. Всього на ньому розміщено 428 фільмів.

Дізнатися більше >>>
ЦІКАВО ЗНАТИ
Ще в двадцяти школах на Львівщині викладатимуть медіаграмотність
 
У 2016/17 навчальному році ще 20 шкіл на Львівщині отримали статус експериментальних закладів обласного рівня. У них упроваджуватиметься курс «Основи медіаграмотності для 8 (9) класу», підготовлений Академією української преси за підтримки Програми У-Медіа у 2013-14 рр.Дізнатися більше >>>


 


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
The Academy of Ukrainian Press · 37/41 Artema str. Office 720 · Kiev 04053 · Ukraine

Email Marketing Powered by Mailchimp