Copy
Електронний бюлетень Академії української преси
17 - 31 жовтня 2016 року
Переглянути бюлетень у браузері
МОЖЛИВОСТІ
АУП запрошує журналістів на семінари зі стандартів журналістики, адміністративної реформи та децентралізації у Дніпрі, Черкасах та Одесі

 

АУП запрошує журналістів на семінари зі стандартів журналістики, адміністративної реформи та децентралізації у Дніпрі, Черкасах та ОдесіПротягом листопада 2016 року Академія української преси за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу проведе три дводенні тренінги для журналістів, що відбудуться у Дніпрі, Черкасах та Одесі. Мета тренінгів – підвищити якість журналістських матеріалів із висвітлення конфліктів, питань ВПО та адміністративної реформ.

Дізнатися більше >>>
 


Конкурс короткометражних фільмів для старшокласників «Кіно&школа»

Український католицький університет оголошує конкурс короткометражних фільмів для старшокласників «Кіно&школа». Тематика цьогорічного конкурсу «Як я будую Україну».
Подача робіт до 27 листопада 2016 р., фінал конкурсу 3 грудня 2016 року.

Дізнатися більше >>>
 
Триває прийом фільмів на фестиваль "Кіномедіа-2016" 
 
Стартував прийом фільмів на фестиваль «Кіномедіа-2016»До 13 листопада триває прийом заявок на фестиваль «Кіномедіа-2016».
Головною темою кінофестивалю цьогоріч є «Безпека життєдіяльності в соцмережах», тому окрім традиційних стрічок про медіа та їх роль у житті суспільства, на конкурс приймаються фільми про небезпеки та ризики, пов’язані з використанням соціальних мереж, а також способи захисту інформації в Інтернеті.
Про фестиваль: https://goo.gl/73cSk7
Також у Facebook є можливість приєднатися до спільноти, де організатори діляться анонсами про цікаві події в рамках Фестиваль "КІНОМЕДІА".
 
НОВИНИ

“Журналістська спільнота України виявилася не готовою до роботи в умовах війни, в результаті чого ЗМІ країни втрачають аудиторію” – Валерій Іванов

“Журналістська спільнота України виявилася не готовою до роботи в умовах війни, в результаті чого ЗМІ країни втрачають аудиторію” – Валерій Іванов20-21 жовтня 2016 року в Мінську (Білорусь) відбулася Міжнародна журналістська конференція “Професійна етика: сучасні виклики – пошук рішень”. У заході взяли участь представники Швеції, України, Росії, Казахстану, Грузії, Вірменії, а також білоруські журналісти. 

Дізнатися більше >>>
 

Майбутнє медіаосвіти – її інтеграція у навчальний процес

Майбутнє медіаосвіти – її інтеграція у навчальний процес24 жовтня 2016 року відбулася зустріч представників Академії української преси та представників Громадського фонду «Центр підтримки ЗМІ» (Киргизстан). 
Основною метою візиту стало обговорення та підписання Меморандуму про забезпечення взаємного співробітництва та сприяння спільній роботі в галузі підвищення медіаграмотності й розвитку соціально відповідальної журналістики в суспільстві.

Дізнатися більше >>>


Відбулася перша робоча зустріч у Берліні в рамках проекту «Медіа Навігатор»

Відбулася перша робоча зустріч у Берліні в рамках проекту «Медіа Навігатор»З 21 по 23 жовтня 2016 року в берлінському “Бетахаусі” пройшла перша зустріч учасників міжнародного проекту “Медіа Навігатор”. Проект зібрав 18 експертів в галузі медіа з Вірменії, Білорусі, Молдови, України, Росії, Швеції та Німеччини. Мета зустрічі – обмінятися досвідом і поділяться ефективними методиками медіаосвіти.

Дізнатися більше >>>
 

Чернігівський досвід впровадження медіаосвіти вивчають колеги з Киргизстану

26 жовтня 2016 року делегація Громадського фонду «Центр підтримки ЗМІ» (Киргизстан)  та менеджер медіаосвітніх програм АУП Оксана Волошенюк знайомилися з досвідом упровадження медіаосвіти на Чернігівщині.

Дізнатися більше >>>
 

«Щоб зберегти довіру до медіа, треба порівнювати приклади якісної та маніпулятивної журналістики» – Сергій Горбачов

«Щоб зберегти довіру до медіа, треба порівнювати приклади якісної та маніпулятивної журналістики» – Сергій Горбачов27 жовтня 2016 року представники Громадського фонду «Центр підтримки ЗМІ» (Киргизстан), які вже третій день поспіль знайомляться з особливостями впровадження медіаосвіти в Україні, разом з редактором порталу «Медіаосвіта та медіаграмотність» Юлією Гузою відвідали урок з медіаграмотності у Спеціалізованій школі I-III ступенів №148 імені Івана Багряного.

Дізнатися більше >>>

РЕСУРСИ
У рамках Міжнародного форуму "Інноватика в сучасній освіті" презентували медіаосвітній досвід
25 жовтня 2016 року в рамках Восьмого Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» (м. Київ, вул. І. Мазепи, 13, Київський Палац дітей та юнацтва) відбулися дві медіаосвітні події: педагогічний дискурс «Від медіаграмотності до медіакультури: проблеми та перспективи» за участі миколаївських медіаосвітян та Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «ПРАКТИЧНА МЕДІАОСВІТА: ІННОВАЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ», ініційована Дніпропетровським ОІППО за підтримки Академії української преси


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
The Academy of Ukrainian Press · 37/41 Artema str. Office 720 · Kiev 04053 · Ukraine

Email Marketing Powered by Mailchimp