Copy
Електронний бюлетень Академії української преси
18 - 31 липня 2016 року
View this email in your browser
МОЖЛИВОСТІ
АУП запрошує журналістів на тренінги зі стандартів журналістики, судової реформи, адміністративної реформи та децентралізації
 
Протягом серпня 2016 року Академія української преси за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу проведе три дводенні тренінги для журналістів, що відбудуться у Вінниці. Мета тренінгів – підвищити якість журналістських матеріалів із висвітлення конфліктів, питань ВПО, судової та адміністративної реформ.
 

Конкурс шкільних проектів з усної історії
Розпочався прийом заявок на конкурс шкільних проектів для вчителів історії та суспільних дисциплін з усної історії. Прийом заявок триває до 4 листопада 2016 року.

Всеукраїнська науково-практична конференція
«Практична медіаосвіта: інноваційні стратегії розвитку»

 
Запрошуємо реєструватися до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Практична медіаосвіта: інноваційні стратегії розвитку», яка відбудеться 25 жовтня у Києві.

Дізнатися більше >>>
 
РЕСУРСИ
З "Медіазнайком" тепер познайомилися і в Білорусі

5Наприкінці липня 2016 року білоруські колеги презентували онлайн-гру "Медиазнайка", основою для якої стала українська версія гри "Медіазнайко" (презентована АУП у 2014 році). У 2014 році команда АУП презентувала адаптовану гру в рамках Міжнародного літнього медіакемпу у Кальмарі (Швеція) та познайомила білоруських учасників з можливостями ресурсу.  
Білоруські колеги висловили вдячність Академії української преси за сприяння та технічний супровід у процесі адаптації онлайн-гри до білоруських реалій. 

Дізнатися більше >>>
ЦІКАВО ЗНАТИ
Ісландський рецепт журналістського щастя
 
Ісландія належить до країн із найкращими умовами для підтримки свободи слова, а доступ до інтернету тут має 100% громадян. Однак у країні вважають, що завжди є куди рости, і планують унести зміни в закони («Ісландська ініціатива сучасних медіа»). Їх анонсують як початок упровадження найсильнішого законодавства із захисту журналістів.

Дізнатися більше >>>
 
Чому журналісти можуть навчитися у Pokémon Go
 
5Кожен з нас, бажаючи того чи ні, чув про новий всесвітній тренд‪ #PokémonGo. У матеріалі Мелоді Крамер, переклад якого здійснив Редакторский портал, мова йде про те, чому журналісти можуть навчитися у покемонів.

Дізнатися більше >>>


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
The Academy of Ukrainian Press · 37/41 Artema str. Office 720 · Kiev 04053 · Ukraine

Email Marketing Powered by MailChimp