Copy
Електронний бюлетень Академії української преси
1 - 14 серпня 2016 року
View this email in your browser
МОЖЛИВОСТІ
АУП ЗАПРОШУЄ ЖУРНАЛІСТІВ НА ТРЕНІНГИ ЗІ СТАНДАРТІВ ЖУРНАЛІСТИКИ, СУДОВОЇ РЕФОРМИ, АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ
ТА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ У МАРІУПОЛІ
Протягом вересня 2016 року Академія української преси за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу проведе три дводенні тренінги зі стандартів журналістики, судової реформи, адміністративної реформи та децентралізації для журналістів. 
Перевага надається учасникам з Донецької, Запорізької та Дніпропетровської областей.

Читати далі >>>
 
АУП ЗАПРОШУЄ ЖУРНАЛІСТІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ «ПАРИЗЬКА КЛІМАТИЧНА УГОДА ТА ЇЇ НАСЛІДКИ ДЛЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»

Працівники медіа, АУП спільно з Konrad Adenauer Stiftung Ukraine запрошує реєструватися на тренінг «Паризька кліматична угода та її наслідки для економіки України». 
Захід відбудеться у Миколаєві 8-9 вересня 2016 року.

Заявки на участь приймаються до 18:00 31 серпня.

Участь у тренінгах є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд не здійснюється.

 
КОНКУРС КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ
 
Для тих, хто займається кінематографом та для тих, хто чекав стимулу - конкурс короткометражних фільмів. Фільми тривалістю до 10 хвилин на тему "Зміни" приймаються до участі в конкурсі в двох номінаціях: «Ігрове кіно» і «Документальне кіно» до 15 вересня цьго року. 
Показ short-list фестивалю та урочиста церемонія нагородження переможців пройдуть в Миколаєві у вересні цього року.
 
 
 
ВОРКШОП «МЕДІЇ ТА ТРАНСФОРМАЦІЯ КОНФЛІКТІВ
НА ПОСТРАДЯНСЬКОМУ ПРОСТОРІ»

Воркшоп «Медії та трансформація конфліктів на пострадянському просторі»  пройде у Львові 10-14 жовтня 2016 року.

Участь у програмі можуть узяти журналісти-початківці, блогери та аналітики з України, які співпрацюють із різними медіями та спеціалізуються на висвітленні конфліктів і міждержавних/міжнаціональних відносин, а також студенти старших курсів, що навчаються на медійних спеціальностях або займаються журналістикою.

Читати далі >>>

НОВИНИ

ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ПЕДАГОГІЧНИХ ВИШІВ ВІДБУЛАСЯ ЛІТНЯ ШКОЛА МЕДІАОСВІТИ ТА МЕДІАГРАМОТНОСТІ АУП

Для викладачів педагогічних вишів відбулася Літня школа медіаосвіти та медіаграмотності АУП10-13 серпня 2016 року Академія української преси провела 9-у Літню школи медіаосвіти і медіаграмотності для викладачів вищих педагогічних закладів. Її учасниками стали 20 викладачів із 16 областей України. Захід відбувся у Головному навчальному центрі «Зелена Буча» (Київська обл., м. Буча, вул. Інститутська, 22).

Читати далі >>>


ЗВІТ ДЕВ'ЯТИМІСЯЧНОГО ПРОЕКТУ ДЛЯ ГРОМАДЯН 

Center for European Policy Analysis highlights IREX’s innovation in strengthening media literacyУ звіті Центру європейського політичного аналізу говориться про реалізацію проекту "Медіаграмотність для громадян", який АУП організувала спільно з IREX та StopFake. 
Цей дев'ятимісячний проект навчив 420 тренерів в центральній і східній Україні, щоб оцінити достовірність джерел інформації. Потім тренери провели свої власні тренінги та консультації з більш ніж 15 000 громадян.

Читати далі (англійською)>>>

РЕСУРСИ
ПОСІБНИК ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ «МЕДІАГРАМОТНІСТЬ ТА КРИТИЧНЕ МИСЛЕННЯ НА УРОКАХ СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА»

Зовсім скоро почнеться новий навчальний рік. І в прагненні подарувати вам ще більше можливостей до осягнення нового, ‪#АУП підготувала посібник для вчителя «Медіаграмотність та критичне мислення на уроках суспільствознавства». 
Нове видання втілює бажання авторів зробити медіаосвіту складником викладання суспільствознавства. Посібник являє собою сучасне джерело медіаосвіти й відповідає інноваційним підходам до навчання: пропонує інтерактивний, творчий підхід до реалізації освітніх завдань уроку.

І це ще не все, бо зараз команда АУП працює над дистанційним курсом до посібника.

Дякуємо Програма "У-Медіа", Інтерньюз без підтримки якої це видання не було б можливим.

Читати далі >>>ЯК ПРАВИЛЬНО ГУГЛИТИ (ІНФОРМАЦІЙНА ГРАМОТНІСТЬ НАУКОВЦЯ У XXI СТ.)
Здається, в Інтернеті є все, навіть якщо це не було створено в цифрову епоху. Великі бібліотеки оцифровують свої сховища, фільмофонди освоїли Youtube. Якщо у Вас є доступ до Мережі, Ви можеш «надибати» майже все, що Вас цікавить. Але ось коли потрібно знайти щось конкретне, раптом розумієш, що комп'ютер з інтернетом - не готові рішення проблем.
 

 
10 РЕСУРСІВ З ШАБЛОНАМИ ДЛЯ РОБОТИ З POWER POINT
 
Коли бракує часу або ідей для оформлення презентації на тему освіти, допоможуть 10 ресурсів, де зібрана неймовірна кількість шаблонів для роботи з Power Point.

Читати далі >>>

 
ЦІКАВО ЗНАТИ
ПРО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ ІНТЕРНЕТУ, АБО ЧОМУ Я ПІШОВ ІЗ ФЕЙСБУКУ

У цій статті ви не знайдете аргументів на користь чи шкоду соціальних мереж. Тут ви також не знайдете нічого про те, чим Facebook кращий або гірший за Twitter, «ВКонтакте» чи Google+. Зрештою, ця стаття навіть не про Facebook perse. То про що ж вона? Про демократію, інтелектуальну незалежність, свободу слова й інтернет.

Читати далі >>>


ЩО РОБИТЬ МЕДІА КОМПАНІЮ КОНКУРЕНТНОЮ У ЕПОХУ ПЛАТФОРМ?

Останні огляди та звіти показують масштаб зростання платформ у цифрових ЗМІ.

Більшість дорослих у США — 62% — у 2015 році отримувала новини через платформи соціальних медіа, як повідомляє дослідницький центр Pew Research Centre. Facebook став найбільшим джерелом новин у країні.

Читати далі >>>This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
The Academy of Ukrainian Press · 37/41 Artema str. Office 720 · Kiev 04053 · Ukraine

Email Marketing Powered by MailChimp