Copy
Електронний бюлетень Академії української преси
20 червня - 4 липня 2016 року
View this email in your browser
МОЖЛИВОСТІ
Конкурс шкільних проектів з усної історії
 
Розпочався прийом заявок на конкурс шкільних проектів для вчителів історії та суспільних дисциплін з усної історії. Прийом заявок триває до 4 листопада 2016 року.

Всеукраїнська науково-практична конференція
«Практична медіаосвіта: інноваційні стратегії розвитку»

 
Запрошуємо реєструватися до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Практична медіаосвіта: інноваційні стратегії розвитку», яка відбудеться 25 жовтня у Києві.

Дізнатися більше >>>

АУП запрошує журналістів західних областей України на тренінги зі стандартів журналістики, судової реформи, адміністративної реформи та децентралізації
 
Протягом липня 2016 року Академія української преси за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу проведе три дводенні тренінги для журналістів західних областей, що відбудутьсяу Львові. Мета тренінгів – підвищити якість журналістських матеріалів із висвітлення конфліктів, питань ВПО, судової та адміністративної реформ.
 
Регіональних журналістів запрошують на школу журналістики даних
 
4-6 серпня у Львові пройде школа журналістики даних для журналістів регіональних видань. Тренери навчатимуть шукати та аналізувати дані, а також поділяться інструментами для візуалізації даних.

Дізнатися більше >>>
НОВИНИ
Цифрова журналістика - між політикою і пропагандою
 

529 червня – 3 липня 2016 року відбувся 5-денний семінар “Цифрова журналістика: між політикою і пропагандою”. Учасники – 15 журналістів, блогерів та працівників сфери медіа з України, Молдови, Азербайджану і Грузії. 

Дізнатися більше >>> 

Кіноосвіта – нові межі шкільної освіти: досвід Польщі
 
30 червня 2016 року в Будинку Кіно (м. Київ, вул. Саксаганського, 6) Академія української преси провела круглий стіл «Кіноосвіта Польщі: досвід синергії кіногалузі і освіти. Кіно як засіб формування національної ідентичності».

Дізнатися більше >>>
ШВЕДСЬКА ОСВІТА
Навчання для життя або європейська освіта в дії
 
Стаття із циклу про шведську освіту розкаже про те, як влаштований простір однієї з гімназій країни, які умови для роботи у вчителів та учнів й багато іншої, не менш цікавої інформації. 
 
РЕСУРСИ
12 інструментів, які допоможуть викрити фейк
 
5Як перевіряти зображення, здійснювати розширений пошук по соцмережах та виявляти підозрілі сайти — огляд корисних онлайн-сервісів.

Дізнатися більше >>> 
 

Підбірка кращих програм для викладачів
 
Літо у розпалі, а це значить, що настав час для нових знань. Вчителі, хочете здивувати дітей новими підходами та практиками? Ми зробили для вас підбірку кращих програм для викладачів.
 


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
The Academy of Ukrainian Press · 37/41 Artema str. Office 720 · Kiev 04053 · Ukraine

Email Marketing Powered by MailChimp