Copy
Електронний бюлетень Академії української преси
10 - 23 травня 2016 року
View this email in your browser
5
Академія української преси в партнерстві з Міністерством освіти і науки України оголошує набір до 9-ї Літньої школи з медіаосвіти та медіаграмотності для викладачів педагогічних коледжів, яка відбудеться 10-13 серпня 2016 року в Київській області.
Семінар “Цифрова журналістика: між політикою і пропагандою”
 
Запрошуємо журналістів, блогерів та працівників сфери медіа взяти участь у 5-денному семінарі “Цифрова журналістика: між політикою і пропагандою”, який відбуватиметься з 29 червня по 3 липня 2016 року в м. Києві. Аудиторія заходу – журналісти (20-35 років) з України, Молдови, Азербайджану і Грузії. 
Темна сторона онлайн-коментарів (результати дослідження The Guardian)
 
The Guardian замовило дослідження 70 мільйонів коментарів на своєму сайті, залишених користувачами з 1999 року й дотепер. Виявилося, що з-поміж десяти авторів, які зібрали найбільше образливих коментарів, вісім жінок і двоє чорношкірих чоловіків. MediaSapiens публікує скорочений переклад результатів дослідження й статті видання. 
Переможці конкурсу «Медіаграмотність – must have сучасного українця», який організувала ‪#АУП, отримали призи та поділилися з нами світлинами. Дякуємо вам за активну життєву позицію та чудові, творчі, медіаграмотні роботи! Ними ви надихнули нас та інших українців!
 
Як подружити школу із соціальними медіа
 

«Я цього не практикую». Всього лише відповідь однієї з учительок однієї з українських шкіл на чергову пропозицію батьків надсилати фідбек про успішність дітей електронною поштою.

Я почув ці слова кілька років тому, тож, можливо, відтоді саме ця вчителька навчилась-таки користуватися новомодним заморським винаходом. У багатьох класах з’явилися комп’ютери й проектори, деякі вчителі навіть дають дітям завдання у форматі мультимедійних презентацій і визнають існування Вікіпедії. Та якщо зіставити ступінь інтегрованості школи та шкільної освіти в сучасні інтернет-технології із інтегрованістю школярів – а вона фактично стовідсоткова, – проблема стає очевидною.

 
Як школярі використовують медіа: дослідження «Соціоінформ» та MYMEDIA  


5Багато цікавої, пізнавальної, а головне актуальної інфографіки на тему активності українських школярів у соціальних мережах, яке здійснив Український центр вивчення громадської думки «Соціоінформ» на замовлення mymedia.org.ua 

Семінар “Світові стандарти журналістики” прослухали студенти Чернігова

20-21 травня 2016 року в Чернігівському національному педагогічному університеті ім. Т. Г. Шевченка, відбувся дводенний семінар “Світові стандарти журналістики”.
Учасники – 27 студентів філологічного факультету.

 
Академія української преси за підтримки програми МАТРА Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів випустила друком посібник «Медіаграмотність на уроках суспільних дисциплін». Це перша спроба в Україні інтеграції медіаграмотності у викладання суспільних дисциплін. Підручник рекомендовано Міністерством освіти і науки України. З електронним варіантом посібника можна ознайомитися за посиланням>>>
АУП безкоштовно надасть примірники видання викладачам середньої та вищої школи, медіаосвітянам, дослідникам медіа, бібліотекам за умови наявності офіційного листа-звернення на ім'я президента АУП Валерія Іванова.
Звернутися можна до Юлії Гузи:
Е-mail: info@aup.com.ua
Тел.: (+38 044) 223 73 11
Послуги доставки сплачує отримувач.


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
The Academy of Ukrainian Press · 37/41 Artema str. Office 720 · Kiev 04053 · Ukraine

Email Marketing Powered by MailChimp