Copy
Електронний бюлетень Академії української преси
12 - 26 жовтня 2015 року
View this email in your browser

Оголошено конкурс на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, філософії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство»

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України  спільно з Міжнародним благодійним фондом «Академія української преси» оголошують Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, філософії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство».
Детальніше>>>

 

Тренди освіти в епоху технологій
 

Представники освіти в сфері бізнесу розповідають нам, на що слід робити ставки, розмірковуючи про нові технології в освіті.
Детальніше>>>


 

Конференція для молодих журналістів та медіадослідників
"Соціальні медіа та висвітлення війни в Україні"

 

Міжнародний журналістський коледж Інституту журналістики та комунікаційних наук Вільного університету Берліна запрошує молодих журналістів і медіадослідників з України, Росії, Білорусії та інших країн Східного партнерства, а також Німеччини, взяти участь у конференції в Берліні.
Конференція відбудеться 17 - 20 листопада 2015 року, м Берлін.
Детальніше>>>


 

Семінар «Стандарти журналістики в умовах військового конфлікту» (Бердянськ)
 

13-14 жовтня 2015 року Академія української преси за підтримки Програми «Матра» Міністерства закордонних справ Нідерландів провела третій із серії семінар «Стандарти журналістики в умовах військового конфлікту», який відбувся у Бердянську (Бердянський державний педагогічний університет)
Детальніше>>>

 

Семінар «Стандарти журналістики в умовах військового конфлікту» (Маріуполь) 
 

15-16 жовтня 2015 року Академія української преси за підтримки Програми «Матра» Міністерства закордонних справ Нідерландів провела третій із серії семінар «Стандарти журналістики в умовах військового конфлікту», який відбувся у Маріуполі (Маріупольський державний університет).
Детальніше>>>

 

Що найголовніше для журналіста в його кар’єрі? 
 

Засновник видання «Дзеркало тижня», член Комісії з журналістської етики Володимир Мостовий 16 жовтня вступив зі студентами ЗНУ в дискусію: Що найголовніше для журналіста в його кар’єрі?
Детальніше>>>

 

Гра, яка вчить школярів працювати з новинами 
 

Fantasy Geopolitics придумав вчитель Ерік Нельсон, шанувальник відомої гри Fantasy Football. Тільки у варіації Нельсона завдання гравців - визначити країни, що формують міжнародний порядок денний. У процесі школярі вчать історію і аналізують новини, які публікують у виданнях, а потім складають прогноз: які заголовки займуть перші шпальти газет, а про що журналісти скоріш за все змовчать
Детальніше>>>

 

Використання проективного потенціалу медіа в освітньому процесі  
 

Активне впровадження медіаосвіти у Дніпропетровській області було представлено під час проведення обласного науково-практичного семінару «Використання проективного потенціалу медіа в освітньому процесі», що відбувся 15-16 жовтня 2015 року на базі Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради Нікопольського району.
Детальніше>>>

 

 

Як у Харкові створювали анімаційний ролик "Хочу жити без війни" - майстер-клас 
 
Ви вже бачили анімаційний фільм, створений харківськими медіадітьми та медіапедагогами "Хочу жити без війни" на семінарі, який відбувся за підтримки Програма "У-Медіа", Інтерньюз. Пропонуємо переглянути відео, де під керівництвом художника-аніматора, карикатуриста Леоніда Сторожука створювали цей ролик. 
Детальніше>>>

 

Харківські медіапедагоги ділились здобутками у Києві 

 
20 жовтня 2015 року в рамках Сьомого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» (20-22 жовтня), що проходить у приміщенні Київського палацу для дітей та юнацтва, відбулася презентація на тему «Формування медіаінформаційної грамотності в закладах освіти Харківського регіону».
Детальніше>>>

 

«Люди не хочуть, аби їх смикали за серце»: головред Meduza про ЗМІ, виживання й аудиторію

 
Завдання сучасних медіа – з нескінченного шуму вихопити тему. Зараз немає проблеми знайти інформацію. Ба більше – її забагато. Вам потрібно вихопити те, що потрібно, осмислити, перепакувати, розповісти історію і, найважливіше, показати, що головне сьогодні, а що – прохідне, другорядне.
Детальніше>>>

 

У Чернігові відбувся п'ятий із серії семінарів про умови роботи журналіста під час військового конфлікту

 
Попри наближення виборів, а відтак щільний графік, чернігівські журналісти залюбки погодилися відвідати дводенний семінар "Стандарти журналістики в умовах військового конфлітку", який ‪#АУП вже вп'яте організовує спільно з програмою "МАТРА" Міністерства закордонних справ Нідерландів
Детальніше>>>

 

Учителів Чернігівщини вчили виокремлювати якісну інформацію від пропаганди

 
23-24 жовтня 2015 року в м. Чернігові Міністерство освіти і науки України, Академія української преси та Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. К. Д. Ушинського провели семінар «Практична медіаграмотність для викладачів cуспільних дисциплін» (парк-готель «Чернігів», вул. Т. Шевченка, 103-а). Його учасниками стали 20 викладачів історії та правознавства Чернігівщини та Київщини.
Детальніше>>>

 
Copyright © 2015 The Academy of Ukrainian Press, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp