Copy
Newsletter 11/2015 České internistické společnosti

XXII. kongres ČIS

Již tuto neděli začíná Kongres ČIS, který se letos koná v Kongresovém centru Praha v termínu 22. - 25. 11. 2015, tedy v podzimních dnech, kdy už stejně není nic lepšího na práci“, takže se všichni těšíme na to, že se s Vámi všemi setkáme. Za organizační výbor a za výbor společnosti mohu slíbit, že program bude opravdu pestrý, bude zahrnovat nejnovější horké novinky a výsledky studií, stejně jako výsledky z každodenní praxe. Na přípravě jsme spolupracovali s odbornými společnostmi „velké rodiny interních oborů“, které vyslaly jako řečníky jen ty nejlepší. Ale posuďte sami. Finální program sjezdu je ke stažení ZDE.  Pokud ještě nejste registrováni, nevadí. Přijďte třeba jen na jeden den a zúčastněte se sekcí, která Vás zajímají.
VÍCE INFORMACÍ O KONGRESU

Vážená kolegyně, vážený kolego,

listopadový newsletter ČIS je monotématický a je věnován nejvýznamnější akci naší společnosti, kterou je  XXII. výroční kongres České internistické společnosti ČLS JEP.

Na setkání na kongresu se těší
Richard Češka
 

Setkání přednostů klinik a primářů interních oddělení 

Na kongresu ČIS se chceme věnovat nejen klinické medicíně a vědě. Chceme se pokusit probírat i zásadní praktické problémy fungování interny jak v ambulantní, tak v lůžkové sféře. I proto jsme svolali schůzi přednostů a primářů, se kterými se pokusíme probrat to, co je trápí nejvíce. Zápis z této schůze najdete po ukončení sjezdu na webu společnosti www.interna-cz.eu.

 
VÍCE INFORMACÍ

Pozvánka na sympozium "Život s rivaroxabanem"

Generální sponzor kongresu, společnost Bayer, Vás zve na sympozium "Život s rivaroxabanem", které se koná v pondělí 23. 11. 2015 od 12 hodin v rámci Kongresu ČIS. 


 
VÍCE INFORMACÍ

Mobilní aplikace s odborným programem kongresu

Rádi bychom Vás informovali, že pro letošní kongres byla vytvořena speciální mobilní aplikace s odborných programem, kterou si budete moci stáhnout do svých mobilních zařízení. Návod ke stažení aplikace najdete ZDE
 
  • PARTNEŘI
          

  •       
  •       
  •       
  •   
Copyright © 2015 Česká internistická společnost ČLS JEP, Všechna práva vyhrazena


Naše emailová adresa:
info@interna-cz.eu

Naše adresa: 
Česká internistická společnost ČLS JEP
Sokolská 490/31, 120 00 Praha 2
Už nechci dostávat novinky ČIS | Změnit kontaktní údaje