Copy
Kongresový speciál 2017

Pozvání na bloky ČIS 

Přijďte se podívat na blok ČIS o diferenciální diagnostice nejčastějších příznaků ve vnitřním lékařství, který se bude konat v neděli 29. 10. od 14:50 hodin ve Společenském sále. V bloku se můžete těšit na následující program: 

  • Dif.dg. bolesti na hrudi
  • Dif.dg. dušnosti 
  • Dif.dg. průjmu 
  • Dif. dg. hypercholesterolémie 

Nenechte si ujít ani blok HOT-LINES, který se bude konat v pondělí 30. 10. od 16:30 hodin ve Společenském sále a přinese výsledky nejnovějších studií z různých oborů vnitřního lékařství. 

VÍCE INFORMACÍ

Vážení členové ČIS, 

zasíláme Vám speciální kongresové vydání newsletteru ČIS s pozvánkami na vybrané bloky a odborná sympozia, jež se uskuteční v rámci XXIV. kongresu České internistické společnosti ČLS JEP. Pro lepší orientaci v programu je k dispozici mobilní kongresová aplikace. Návod ke stažení aplikace najdete ZDE

Finální program kongresu je ke stažení ZDE

Těšíme se na viděnou již tuto neděli
Sekretariát ČIS

Pozvání na odborná sympozia společnosti Bayer 

Dovolujeme si Vás pozvat na odborná sympozia společnosti Bayer, která se budou konat v rámci XXIV. kongresu České internistické společnosti ČLS JEP.  

Rivaroxaban – zaměřeno na polymorbidního pacienta
Neděle 29.10. od 18:00 hodin
(Společenský sál) 

Rivaroxaban v léčbě HŽT
Pondělí 30. 10. od 12:00 hodin (Společenský sál) 
 

VÍCE INFORMACÍ
 

Tři mouchy jednou ranou – Victoza®  příležitost v rukách internisty

Léčba pacienta s DM 2. typu je často bludný kruh, kde vedle úpravy glykémie hrají důležitou roli tělesná hmotnost, inzulinová senzitivita a přidružená onemocnění. Jak z bludného kruhu ven? Mohou nová antidiabetika změnit náš přístup k léčbě? A nastává skutečně nová éra v léčbě DM 2. typu? Více na odborném sympoziu společnosti Novo Nordisk, které se uskuteční 31. 10. od 12:00 hodin ve Společenském sále.  Diskutovat s vámi budou přední odborníci na danou tématiku.


VÍCE INFORMACÍ

Jak mohou nové zkušenosti z klinické praxe zlepšit péči o antikoagulovaného pacienta?

Dovolujeme si Vás pozvat na odborné sympozium společnosti Pfizer "Jak mohou nové zkušenosti z klinické praxe zlepšit péči o antikoagulovaného pacienta?", které se uskuteční v rámci XXIV. kongresu České internistické společnosti v pondělí 30. 10. 2017 od 14:30 hodin v Sále V. V rámci sympozia se účastníkům představí významný zahraniční řečník Prof. Anders Gottsäter, který ukončil studium lékařství v roce 1986 na Lundské univerzitě ve Švédsku. Od roku 1994 pracuje na Klinice vaskulárních onemocnění Univerzitní nemocnice Skåne v Malmö a je současně profesorem cévní medicíny na jeho mateřské univerzitě v Lundu.
 

VÍCE INFORMACÍ

PARTNEŘI

Copyright © *|2017|* Česká internistická společnost ČLS JEP. Všechna práva vyhrazena


Naše emailová adresa:
info@interna-cz.eu

Naše adresa: 
Česká internistická společnost ČLS JEP
Sokolská 490/31, 120 00 Praha 2
Už nechci dostávat novinky ČIS | Změnit kontaktní údaje


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Česká internistická společnost ČLS JEP · Sokolská 31 · Prague 120 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp