Copy

Milé zákaznice, milí zákazníci,

děkujeme vám, že jste v minulosti zakoupili náš (nyní už váš) kořenový koberec RootyRUG a rozšířili tak naši rodinu zákazníků, pečujících o své zdraví i o zdraví celé rodiny. Jako rodinná česká firma se snažíme neustále zlepšovat a velice by nám pomohlo, kdybyste nám vyplnili krátký dotazník. Chceme ukázat i dalším lidem, že naše kořenové koberce mají pro jejich zdraví smysl, a proto jsou pro nás vaše odpovědi velice cenné. Dotazník vám zabere pouze 2-3 minuty.

KAŽDÝ, kdo vyplní dotazník, VYHRÁVÁ

Všem, co se rozhodnou náš dotazník vyplnit, dáme poukaz do našeho eshopu v hodnotě 333 Kč a možnost vyhrát kořenový koberec dle vlastního výběru v maximální hodnotě 2590 Kč. Stačí na konci dotazníku vyplnit svou emailovou adresu. Následně od nás obdržíte instrukce, jak se podělit o svůj příběh s kořenovým kobercem RootyRUG a ten nejúspěšnější příspěvek bude odměněn. (Podrobná pravidla přijdou všem účastníkům do emailu a v době konání soutěže od 9. 8. do 31. 8. 2021 budou k dispozici na www.korenovykoberec.cz)

Chci vyhrát

MIMOŘÁDNÁ LETNÍ NABÍDKA

Mimo soutěže pro vás máme za bezkonkurenční cenu 1499 Kč kolekci dvou kusů kořenových koberců RootyRUG FIT v barvách, z nichž některé již nebudou k dispozici. Neváhejte tedy této nabídky letní limitované edice využít, abyste si mohli doplnit své již zakoupené výrobky nebo udělat radost svým blízkým. Pokud myslíte, že by naše limitovaná letní edice zaujala i vaše přátele, neváhejte jim tento mail přeposlat a když nakoupí v průběhu srpna, mohou stihnout i naši soutěž. Ještě jednou vám děkujeme za vyplnění dotazníku a přejeme vám hodně zdravých kroků po vašem kořenovém koberci. 

Děkujeme za vaši podporu.
Ivana, Janka, Lukáš a Viktor

Kompletní nabídka

Koupit

 

Koupit

Koupit

 

Koupit

Koupit

 

Koupit

Koupit

 

Koupit

Všech 24 kombinací
Facebook
Link
Website
Copyright © 2021 Rooty s.r.o., All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp