Copy
Każdego tygodnia przeglądam tysiące materiałów dotyczących e-marketingu
Zobacz wiadomość w przeglądarce

Marta Klimowicz - newsletter

#1

Każdego tygodnia przeglądam tysiące materiałów dotyczących e-marketingu, budowania marki, obsługi klienta, zarządzania projektami internetowymi i badań rynku. Tymi tematami zajmuję się na co dzień w swojej pracy zawodowej. 

W newsletterze będę dzieliła się linkami do tych treści, które uznam za wyjątkowo wartościowe. Czasami będą to również dodatkowe materiały, które nie pojawią się na moim blogu. 

W tym tygodniu chciałabym podzielić się z Tobą trzema najciekawszymi publikacjami, które miałam okazję ostatnio przeczytać. Mam nadzieję, że i dla Ciebie okażą się inspirujące. 
W Buffer na miesiąc przestano tworzyć nowe wpisy na bloga, a zamiast tego skupiono się na promocji istniejących już treści
Bardzo długi i praktyczny wpis, dobitnie pokazujący, że warto 20% czasu przeznaczyć na tworzenie treści, a 80% na ich promocję.
Świetne przykłady kampanii e-mailingowych
Przykłady kampanii e-mail marketingowych z różnych branż z komentarzami pozwalającymi lepiej zrozumieć, jak prowadzić skuteczną kampanię e-mailingową. 
Jak Quartz zdołał nakłonić prawie tysiąc menadżerów do uzupełnienia długiej ankiety
Prawdziwa perełka: to, co zrobił Quartz to majstersztyk nie tylko badań rynku, ale też ich marketingu. 
W bonusie: przestań marnować czas na Facebooku
Jeśli nadal spędzasz za dużo czasu na Facebooku i nie do końca wiesz, jak sobie z tym poradzić, polecam jedno konkretne narzędzie: News Feed Eradicator. Sprawdzone - działa!
Copyright © 2015 Marta Klimowicz, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp