Copy

Marketing internetowy dla średnio zaawansowanych

Newsletter #7

Cześć,

To bardzo specjalne wydanie mojego newslettera - pierwszy raz mam okazję zaprosić Was na współorganizowane przeze mnie spotkanie "Marketing na żywo".

Już od dłuższego czasu brakowało mi forum, na którym można wymienić się doświadczeniami z prowadzonych przez siebie działań marketingowych, poznać osoby, które w swojej pracy zajmują się tworzeniem, realizowaniem i analizowaniem strategii marketingowych czy ogłosić, że szuka się kogoś do zespołu. Miejsca, gdzie można z pierwszej ręki usłyszeć historie udanych (lub nie) kampanii marketingowych od osób, które faktycznie je tworzyły i realizowały. 

Pierwsze spotkanie "Marketing na żywo" odbędzie się już 30. stycznia w Warszawie i będzie w całości poświęcone tematyce person klientów. Agenda jest bardzo ciekawa i sama nie mogę się doczekać tych prezentacji. Z jednej strony poznamy insighty z pracy przy użyciu tego narzędzia w dużej polskiej korporacji medialnej, z drugiej - w małej firmie prawniczej, która nie ma działu marketingu. Dowiemy się też, jakie są inne frameworki, pozwalające lepiej zrozumieć swoich klientów czy użytkowników i tworzyć dla nich produkty czy sprzedawać im usługi. Jeśli hasło "Jobs to Be Done" coś Wam mówi i chcielibyście się dowiedzieć na ten temat więcej - będzie ku temu dobra okazja właśnie podczas spotkania. 

Dzięki uprzejmości Unamo mamy do dyspozycji salę w centrum miasta. Ze względu na jej ograniczoną pojemność, wstęp będzie możliwy tylko dla osób, które otrzymają od nas potwierdzenie rejestracji.

Dokładną agendę spotkania oraz szczegóły organizacyjne znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku

Wiem, że Warszawa nie dla każdego jest optymalnym miejscem spotkań, dlatego chciałabym też od razu zaprosić Was do grupy dyskusyjnej na Facebooku, gdzie również będzie okazja, aby wymieniać się doświadczeniami, zdobywać wiedzę i pozyskiwać nowe kontakty. 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i - mam nadzieję - do zobaczenia na żywo już 30. stycznia!
Marta Klimowicz

Copyright © 2018 Marta Klimowicz, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 


This email was sent to <<Twój email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Marta Klimowicz · dolnośląskie · Brzeźnica 57-256 · Poland

Email Marketing Powered by Mailchimp