Copy
Jak skutecznie zlecać tworzenie treści na zewnątrz zespołu
View this email in your browser

Marketing internetowy

Newsletter Marty Klimowicz
Outsource Your Content: Where to Look & How to Get Started Today
Zupełne podstawy, ale bardzo przydatne - jak pracować z osobami, które tworzą dla Ciebie treści. Outsourcing tych zadań wydaje się być koniecznością w przypadku inbound marketingu, ta lista powinna się więc szczególnie przydać osobom odpowiedzialnym za marketing B2B. 
19 Actionable SEO Tips to Increase Organic Traffic
Sporo bardzo konkretnych i aktualnych porad dotyczących pozycjonowania stron. Warto wybrać i zastosować przynajmniej kilka z nich.
The Ultimate Guide to Email Sequences
Tak, jest 2017 rok, a email marketing nadal jest jednym ze skuteczniejszych narzędzi. W tekście bardzo dużo praktycznych informacji i wskazówek pomagających w rozpoczęciu działań z zakresu marketing automation. 
How to Build and Manage a Private Facebook Group
Kilkanaście tygodni temu stworzyłam na Facebooku zamkniętą grupę wsparcia marketingowego. Zaprosiłam do niej zaledwie garstkę osób, ale takich, o których wiem, że faktycznie prowadzą działania marketingowe (i PRowe), mają konkretne doświadczenie i wyniki. Na grupie nie ma spamu, jest za to wsparcie, dzielenie się kontaktami i informacjami o ewentualnych zleceniach. W linkowanym tekście można dowiedzieć się więcej o tym, jak prywatne grupy na Facebooku mogą również wspierać biznes. 
Copyright © 2017 Marta Klimowicz, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp