Copy
„Díky nemoci známe hodnotu zdraví, díky zlu hodnotu dobra, díky hladu sytost, díky únavě odpočinek.“

Hérakleitos
PODPORUJEME CENTRUM SEŇORINA
Funguje jako středisko pro klienty s Alzheimerovou chorobou či jinými typy demence v raném stádiu nemoci, jimž napomáhá prožít ještě radostný čas.
ALOISOVY PONOŽKY Benefiční akce Aloisovy ponožky se vyvedla. Každý obdržel pár nestejných ponožek, čímž jsme upozorňovali na záludnosti Alzheimerovy nemoci.
CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ VŠECHNO JE NORMÁLNÍ Ilustruje běžné situace osob s Alzheimerovou chorobou a najdete v něm známé české osobnosti. Kupte si ho a podpořte tak radostnější život lidí s touto diagnózou.
ÚČASTNILI JSME SE SEMINÁŘE V KANADĚ
Byli jsme jediní čeští účastníci! Díky novým poznatkům můžeme péči o seniory s Alzheimerovou nemocí skrze Centrum Seňorina opět posunout dále.
DALŠÍ ALZHEIMER CAFE JIŽ 6.2. ! Příjemné a neformální místo pro setkávání lidí s demencí, jejich blízkých a odborníků. Všichni návštěvníci tu mohou společně s ostatními sdílet nejen své obavy, ale i zkušenosti a radosti.
NAŠI SPONZOŘI Díky nim se seniorům v Seňorině dostane té nejkvalitnější péče. Každé podpory si velmi vážíme. Děkujeme! Naše sponzory najdete v odkaze.
Děkujeme všem za vaši podporu!
Sdílet
Nadační fond Seňorina
Na Poříčí 1933/36, 110 00 Praha 1
senorina@nfsenorina.cz
IČ: 04679229
Číslo účtu: 115-1710210277/0100

Nepřejete si dostávat tyto zprávy?
Můžete se odhlásit zde