CopyNovinky z Ekocentra 
Jsme tu pro Vás už 25 let.
25 000 dětí ročně navštíví naše programy -  tisíce dospělých navštíví naše akce 

Vánoce v Ekocentru
Na 11. prosince jsme pro Vás ve spolupráci s Centrem pro integraci cizinců připravili tradiční akci plnou zajímavých aktivit. Od 17:00 do 21:00 budeme v Natura parku vyrábět svíčky, lít olovo, péct cukroví, vyrábět náušnice a mnoho dalšího. Nebude chybět ani kulturní program. Další informace naleznete na našem webu - odkaz níže. 

 
Čajovna jako za stara
Stýská se vám po Čajovém klubu Paleta? Nemusí, na jeden den bude opět otevřeno. Stačí, když přijdete 19.prosince mezi 14:00 a 21:00 a můžete si opět užít známé prostředí čajovny. 


Odpoledne se zvířátky 9.12.  14:00-17:00

Kdykoli v otevírací době Natura parku můžete navštívit naši malou ZOO. Běžně jsou však zvířátka zavřená - proto jsme vybrali jedno odpoledne, kdy bude možné se se zvířátky pomazlit a blíže se s nimi seznámit. Těšíme se na Vás.O Natura park je zájem

Natura park navštívilo za dva měsíce od otevření celkem téměř 6 000 lidí. Zájem nás velmi těší a vynasnažíme se, aby i další návštěvníci odcházeli s dobrým pocitem a maximálně spokojení. Nakupujete přes internet? A víte, že díky jednomu kliknutí je možné nezaplatit ani o korunu navíc a přitom nás podpořit?

Spolupracujeme s projektem givt.cz, který podporuje neziskové organizace. Je to velmi jednoduché, stačí kliknout na www.givt.cz, vybrat si z nabídky e-shop, který se chystáte použít a do kolonky organizace napsat Ekocentrum PALETA. E-shop, přes který nakupujete potom přispěje určitou částkou na naši činnost. Zdarma nám tak umožníte vzdělávat další a další děti :)


www.paleta.cz
www.ekovychova.cz
martin.karas@paleta.cz
Pokud již nemáte zájem o zasílání novinek, napište nám prosím na výše zmíněný e-mail. Děkujeme.