Copy
Přečtěte si věstník v internetovém prohlížeči
věstník č. 138 - červen 2021
Duchovní slabikář. - Nová medicína.

 
Vážení a milé,

dotisk knihy Seznámení s Novou medicínou se brzy vydá z tiskárny do našich rukou. Oslava zdárně dokonaného díla proběhne formou přechodné slevy 100 korun na každou objednanou knihu (Seznámení s Novou medicínou) do 11. 7. 2021 včetně.
Protišpionážní pouzdra na telefon se těší značné oblibě, což vede k čekacím lhůtám na dodávky zboží. Snažíme se, aby naši zákazníci čekat nemuseli, ale ne vždy zdárně. Během příštího týdne by se měla vydat další pouzdra na cestu ke všem čekajícím.
Nové články přibyly na stránce DŮLEŽITÉ ČLÁNKY (nejčerstvější příspěvky vždy nahoře). Na naší úvodní stránce doporučujeme (též nahoře) články dr. Stefana Lanky a jeho rozhovor s českými podtitulky s názvem ZAČÁTEK KONCE VIROLOGIE.
Velkému úspěchu se těší na YouTube videa Namu k aktuální situaci. Na našem kanálu najdete i její webinář o Nové medicíně, u něhož si mnozí pochvalovali, že jim po zhlédnutí docvaklo něco, co při četbě knihy nedocvaklo :-)
Hlavní příspěvek k dnešnímu věstníku se nachází rovněž na YouTube. Zrodila se úvodní kapitola „Duchovního slabikáře“ s názvem Zrcadlení.
 
Proč duchovní slabikář?

Přírodní vědy, založené na hmatatelné a měřitelné realitě, se mohou stát doménou nesmyslných teorií a úletů, jak vidno ve všedním životě. V duchovní oblasti se situace neliší. Lidský duch bloudí ve scestných konceptech, ale uschopňuje též k poznání. Když se učíme rozlišovat mezi skutečným a domnělým, otevírá se poznání, po kterém od srdce toužíme.

Královské tajemství. Je tak očividné, že je nikdo „nevidí“. Poznávám, co jsem vždy věděl. Jen jsem nevěděl, že vím.

Svět a život v něm se mohou začít jevit smysluplně až tehdy, když poznám jejich i svoji podstatu.
Na shledanou v červenci!

Vaše PAPRSKY
Zásady ochrany osobních údajů najdete zde.
Copyright © 2021 Jiří Fiala - nakladatelství PAPRSKY, All rights reserved.


Čtete náš věstník poprvé a chcete se přihlásit k jeho odběru?
Chcete změnit způsob zasílání věstníku nebo odběr odhlásit?


Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Naše stránky