Copy
Přečtěte si věstník v internetovém prohlížeči
Malý opravník k říjnovému věstníku
a pár odkazů

 
Vážení a milí,

omylem jsem se dopustil ve věstníku překlepu a datoval jsem zprávu nadporučíka Gatese o počátku "španělské chřipky" do roku 2018. Správně mělo být samozřejmě 1918. Děkuji za upozornění.

Vzhledem k dotazům připojuji pár odkazů k textu věstníku (všechny v angličtině).

Gatesova zpráva z roku 1918:

Eleanor McBean a její dílo "Otrávená jehla":
https://thebigvirushoax.com/the-poisoned-needle

Mahátma Gándhí - "Průvodce ke zdraví" (Zkušenostem s očkováním se věnuje 6. kapitola.)

Panoptikum Světového ekonomického fóra:
https://www.weforum.org
 
NA DOCHUCENÍ PÁR ČERSTVÝCH ZPRÁV

Nancy Pelosi prohlašuje, že bez ohledu na výsledky voleb zasedne v lednu na trůn Joe Biden.

https://hannity.com/media-room/pelosi-biden-will-be-sworn-in-as-president-whatever-the-end-count-is-on-election-day/

Bezpečnostní odborník Bílého domu počítá s možností, že desetitisíce podvratných živlů se mohou pokusit vzít Bílý dům útokem a zvrátit výsledky voleb násilím, pokud bude zvolen Donald Trump.
https://www.breitbart.com/2020-election/2020/10/31/conflict-expert-on-possible-trump-win-thousands-could-storm-white-house/


EU-propaganda má rovněž jasno, že Biden musí zvítězit. Polarizace společnosti na "pravicově extremistické" popírače a loajální udavače vstupuje do další fáze. Po nepříliš zdařilém pokusu poštvat proti sobě křesťany a muslimy ve Francii vnáší Rakousko do hry antisemitskou variantu. První z šesti údajných dějišť nejčerstvějšího teroristického útoku se totiž nacházelo v bezprostřední blízkosti synagogy. Pachatel byl kromě střelné zbraně opásán výbušninami, z nichž se nakonec vyklubala atrapa. Dle nejnovějších zpráv a navzdory původním teoriím o spolupachatelích byl prý sám. Už nikomu nic neprozradí, neb zaplatil životem. Některé ze záběrů vykazují nesrovnalosti, což je voda na mlýny těch, kteří za tím tuší politickou inscenaci. (Odkazy k záběrům nepřikládám.)
https://www.rtl.de/cms/wien-nach-islamistischem-terroranschlag-bleiben-sie-zu-hause-4642984.html

EU-propaganda má předem jasno nejen v tom, kdo bude vítězem v amerických volbách, ale i v tom, že nás čekají velmi těžké časy. To ale znáte, stranická linie je všude stejná. Mezitím se i v oficiálních médiích občas objeví výraz údivu nad čísly, která sloužila k odůvodnění nejnovějších opatření a faktem, že jsou dvojnásobně vyšší než čísla skutečná... Ale co naplat: už je to uděláno, už je to hotovo :-)
https://www.br.de/nachrichten/bayern/durcheinander-bei-corona-zahlen-weniger-beatmete-patienten,SF7eOLh
 
Přeji všem čtenářům mnoho síly do dalších dní. Válka proti lidstvu není u konce. Lze očekávat falešné zprávy na obou koncích spektra: oficiální zdroje ani jinak nemohou, ale zvýšenou měrou dochází ke snahám protlačit ten či onen nesmysl i do nezávislých médií. Proto: nepodléhat panice, nevypínat rozum, před sdílením zpráv raději dvakrát prověřit... a uchovat si v paměti výrok Marka Twaina ze záhlaví tohoto sdělení :-)
Těšíme se na shledanou v listopadu.

Vaše PAPRSKY
Naše zásady ochrany osobních údajů najdete zde.
Copyright © 2020 Jiří Fiala - nakladatelství PAPRSKY, All rights reserved.


Čtete náš věstník poprvé a chcete se přihlásit k jeho odběru?
Chcete změnit způsob zasílání věstníku nebo odběr odhlásit?


Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Naše stránky