Copy
Přečtěte si věstník v internetovém prohlížeči
červen 2020
Poučení z prvního koronového kvartálu.
Vážení a milí,

 
reakce na minulý věstník ukazují, že čtenáři přemýšlejí o mnohém, ale o jednom, totiž o vědomí, které je esencí našeho bytí, nikdo nepřemýšlí, a pakliže přemýšlí, nic kloudného ho nenapadne :-)

Ale není divu. Za posledních pár staletí jsme odvykli.

Téměř dohotovený věstník týkající se vědomí se odkládá na červenec, a dnes se poohlédneme za právě pomíjejícím kvartálem, co jsme se v něm naučili.

 
  • Naučili jsme se, že nové směrnice umožňují Světové zdravotnické organisaci vyhlásit celosvětovou pandemii bez ohledu na nebezpečnost situace.
 
  • Naučili jsme se, že s pomocí testů, k jejichž přípravě a vyhodnocení neexistují všeobecně závazné směrnice, lze v případě potřeby libovolně zvyšovat počet pozitivních nálezů a produkovat „ohniska nákazy“.
 
  • Naučili jsme se, že zpravodajství sdělovacích prostředků globálního politbyra nemusí odpovídat skutečnosti, pokud se skutečnost liší od stanovené linie.
 
  • Naučili jsme se, že lidé rozhodující o celosvětových opatřeních na ochranu proti plándemii nepotřebují zdravotnické vzdělání nebo zkušenost. Věrnost linii zcela dostačuje.
 
  • Naučili jsme se, že imunita proti viru závisí na politickém smýšlení. Zatímco běžný občan nedodržováním odstupu a nenošením náhubku ohrožuje sebe i ostatní, husté davy levicových demonstrantů a rabující lůzy jsou proti viru imunní.
 
  • Naučili jsme se, že zpochybňování stranické linie se automaticky řadí do kategorie pravicového extremismu nebo konspiračních teorií bez ohledu na obsah. Odborné práce, které nelze do obou kategorií zařadit, jsou nežádoucí a o obsahu se nediskutuje.
 
  • Naučili jsme se, že většina obyvatel v hromadném chovu přijme represálie bez reptání za předpokladu, že je zaručen přísun toaletního papíru. Na zřejmé rozpory mezi stranickou linií a realitou občané reagují letmým svraštěním čela a snaží se cestou na jatka zachovat zdání důstojnosti.

Závěrem obrázek z naší stále aktuální e-knihy z roku 2009 s názvem JAK SE DĚLÁ PANDEMIE, kterou si u nás můžete zdarma přečíst nebo stáhnout na adrese https://paprsky1.com/nase-knihy/jak-se-dela-pandemie/.

 „Nic než tlachání
o nesmyslných konspiračních teoriích. Tvrdí, že sedlák
má v plánu nás zabít
a sníst.“
Na shledanou v červenci :-)

Vaše PAPRSKY
Naše zásady ochrany osobních údajů najdete zde.
Copyright © 2020 Jiří Fiala - nakladatelství PAPRSKY, All rights reserved.


Čtete náš věstník poprvé a chcete se přihlásit k jeho odběru?
Chcete změnit způsob zasílání věstníku nebo odběr odhlásit?


Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Naše stránky