Copy

Dobrý den,

máme pro vás několik novinek, které bychom vám rádi touto cestou sdělili.
O jaké novinky se jedná?

Středa 15.3. je poslední den, kdy je možné k nám přijít dát si něco dobrého. Následující den už bude zavřeno. V prostorách na Gorkého končíme.

Pozitivní zpráva je, že budeme znovu otvírat v nových prostorách. Zatím nám však do nich fouká, chybí některé zdi, zkrátka se na tom usilovně pracuje.
Otevření plánujeme na začátek roku 2018. Zavčasu vám o tom dáme vědět. Těšit se však můžete už teď. My už se velmi těšíme.

Někteří jste si k nám chodili zejména pro rady, díky kterým se uzdravujete, hubnete nadbytečné kilogramy, nabíráte zdravé svaly, máte více energie a necítíte se unaveně. Zkrátka měníte kompletně svůj život k lepšímu.
Ti z vás, kteří k nám nechodili z těchto důvodů, ale rádi byste začali, můžete nás navštívit v naší brněnské kanceláři na adrese Srbská 53.

Mezi přípravami nové provozovny se budeme věnovat také organizaci školiček zdraví, vzdělávání v oblastech zdravého životního stylu, a taktéž budeme nadále dělat konzultace i analýzy tělesné skladby.
Takže v otázkách zdraví a životního stylu jsme vám stále k dispozici.

Nezaujalo vás nic a raději byste se šli jen proběhnout? Pak se můžete přidat k Martinovi a společně trénovat například na brněnský půlmaraton.

Děkujeme za podporu všem, kteří jste k nám chodili pravidelně i nepravidelně. Děkujeme i těm, kteří to k nám měli daleko, tak nám alespoň drželi pěsti. Velmi si vážíme důvěry, kterou jste nám projevili.

Brzy na viděnou.

za Kiwi Raw Food Restaurant
Jana a Martin Skočíkovi

Ak si už neprajete dostávať žiadne recepty, tipy iné správy od nás, môžete sa odhlásiť a už vám žiadne maily neprídu
Kiwi Raw Food Restaurant, Gorkého 970/45, 602 00 Brno
 
Email Marketing Powered by Mailchimp